KNPV מנקודת מבט של הולנדי

KNPV מנקודת מבט של הולנדי

[sociallocker id="2525"]
המאמר הזה נכתב על ידי אזרח הולנדי שהוא חבר שלי (בוב נייג'יטס). בוב הוא חבר ב KNPV כבר 15 שנה. הוא העניק תארים לכלבים והוא תומך אקטיבי בספורט כלבים הזה. אד פרלוואי.

KNPV זה ארגון עם וותק של 90 שנה. ההתחלה של KNPV היה כבוחן לכלבי שמירה ב1907. זה התחיל כארגון שנועד לחבר אנשים שמאמנים את הכלבים שלהם כדי להביא ביחד רמה גבוהה של כלבי עבודה. בימים הראשונים הם נתנו לכלבים שלהם לעשות כל דבר כדי להוכיח את האומץ שלהם, כמו קפיצה מגשר. כדי שיהיה אפשר לשפוט את הכלבים באותו סטנדרט הם חיברו תכנית קבועה שהיא ה KNPV של היום. KNPV לא השתנה הרבה במהלך השנים. הם תמיד ניסו להאחז בתכנית האימונים הישנה. בימים אלה המשרד הראשי של הKNPV מתתחיל להבין שחלק מהתרגילים לעולם לא יהיו בשימוש אמיתי בעולם מחוץ לתחרות. הם גם התחילו לחשוב על בטיחות. התוצאה בינתיים היא רק שינוי בקפיצה הגבוהה. כל שאר התרגילים כמו התרגיל עם העוזר שמנסה לברוח עם אופניים עדיין בשימוש. זה נראה כמו תרגיל נורמלי כשרואים את כל אותם הולנדים שמסתובבים על אופניים, אבל במציאות אתה לעולם לא תשלח את הכלב שלך לרדוף אחרי מישהו על אופניים מכיוון שזה מסוכן מדי שהוא ינשך מישהו אחר. זה גם יכול להיות תרגיל מסוכן מאוד עבור הנוהג והעוזר. אם זה מעניין אותך קרא את המאמר האם אני יכול לאלף את הכלב שלי לעבודת שמירה

KNPV זה אחד מ 2 ארגונים אשר נותנים הסמכה שמוכרת על ידי הממשלה. ההבדל בין KNPV לארגון השני (The Dutch Association of Service Dogs) הוא שרק KNPV מאפשר לאזרחים להיות חברים.

המטרות העיקריות של KNPV הם:

1. לקדם את השימוש של כלבים מוסמכים ככלבי עבודה עבור המשטרה, חברות שמירה, ארגוני חילוץ והצלה ועוד.
2. לאמן כלבים עבור קבלת אחד מ5 ההסכמות של KNPV.
3. לאמן אנשים שיהיו נוהגים, מדריכים, שופטים וגם עוזרים לתחרויות והצגות.
4. לקדם את ההרבעה של כלבים מתאימים ל KNPV.

יש 5 תארים שונים בKNPV:

1. כלב משטרה 1 (PH1)
2. כלב משטרה 2 (PH2)
3. כלב שמירת אובייקט (objectewking)
4. כלב חילוץ והצלה (Reddingshond)
5. כלב גישוש (Speurhond)

תואר PH1 הוא הנפוץ ביותר. זה הבסיס לכל שאר תארי ה KNPV. התארים האחרים הם תוספות של תרגילים או השלמות לתואר PH1. זה תואר שהממשלה דורשת אם אתה רוצה לעבוד עם הכלב שלך במשטרה או בחברת שמירה.

שמירת אובייקט הוא התואר שנועד לכלבים שנועדו להיות שומרים. זה תואר עבור אנשים שבדרך כלל רוצים להמשיך להתאמן עם הכלב שלהם ולא למכור אותו לאחר שהוא עשה תואר PH1.

חילוץ והצלה הוא תואר יותר ספציפי ודורש כלב שמסוגל לאתר קורבנות מתחת להריסות בניינים. קומץ אנשים מאמנים למטרה הזו.

כלב גישוש הוא תואר מיוחד. הכלב חייב לדעת לעקוב אחרי שובל ריח אנושי ולדעת להבדיל בין ריח אדם ספציפי לריח אנשים אחרים.

הולנד היא מדינה אוהבת כלבים. במיוחד בחלק הדרומי של המדינה היכן שיש המון מועדונים. לא רק KNPV אלא גם IPO VH ואג'יליטי. אם אתה עוזב שדה אימונים אחד אבל כבר בגבול של שדה אימונים אחר.

הולנד וKNPV תמיד היו שונים משאר המדינות שמאמנות כלבים (גרמניה, בלגיה, צרפת). KNPV תמיד נשען על הדרך הישנה והבטוחה של לדאוג שיש לך כלבים טובים וקשוחים. בשאר המדינות תכניות האימונים השתנו המון במהלך השנים, לא בKNPV. דבר טוב במיוחד לגבי זה הוא ש KNPV לעולם לא השתנה והחוקים והתרגילים לא השתנו ככה שכלבים פחות טובים יוכלו לקבל הסמכה. לא! KNPV תמיד נתמך על ידי מגדלים איכותיים עם כלבים איכותיים. במדינות אחרות זה קרה שהשם שינו את התכנית כדי להתאים לסוגי כלבים שונים במקום שהמגדלים יתאימו את הכלבים לתכנית האימונים. כולם יודעים לאן זה הוביל: "הרס יכולות העבודה של הכלבים. כשזה קורה יש לך בעיה גדולה יותר ממה שהתחלת איתה. כעת יש להם רק כלבים עם מחסור ביכולות עבודה. זה הסיבה מדוע לKNPV לא אכפת אם כלב רשום או לא רשום לארגון."

KNPV רוצים כלבי עבודה לא כלבי תצוגה. הם ראו את זה קורה שברגע שמגדלים מחפשים רק אחר מראה חיצוני התכונות הפנימיות נעלמות. כדי להעלים יכולות עבודה זה לא בעיה בכלל, כדי להחזיר אותם זה כמעט בלתי אפשרי!!

זה פחות או יותר דךר החשיבה הקשיחה של הKNPV שנותן לנו כלבי עבודה קשוחים בימנו. חזקים, קשים, נושכים, כלבים עם הרבה יצר ונשיכות חזקות במיוחד אשר בזכותם KNPV כל כך מפורסם.

יש הבדל גדול בין KNPV לבין IPO וVH. לא רק בתכנית אלא גם בחברים. רוב האנשים שמאמנים IPO הם בעלי הכלב לפני שהם נהיו חברים במועדון. רוב הפעמים הם מתחילים עם קורס לגורים או באים לIPO ברגע שיש להם בעיות עם הכלב.

חברים בKNPV כמעט כולם כבר נמצאים בתוך עולם האימון כלבים והם רק מנסים למצוא את הגור שיהיה מסוגל לעשות KNPV. רוב הזמן אנשים בKNPV לא שומרים את הכלב שלהם. או שהוא בסדר גמור והוא מקבל תואר, ואז נמכר, או שהוא לא בסדר גמור והוא נמכר גם כן מיידית. זה הופך את החברים בKNPV לקצת חצופים בעיניים של אוהבי כלבים.

לפני שכלב נמכר הם מנסים הכל שבכוחם כדי להעביר את הכלב הסמכה של PH1. אבל ברגע הם יודעים שהוא לא יצליח ההחלטה מתקבלת במהירות והכלב נחשב היסטוריה. הם לא שומרים כל כלב שלא מצליח לעבור מבחן. זה כמו שחקן כדורגל שיש לו נעלי כדורגל שקטנות עליו, הוא יפטר מהישנות וישיג חדשות כדי שהוא יוכל לבצע טוב יותר. הנקודה העיקרית היא שכל החברים, צעירים וזקנים, מאמנים את הכלבים כדי לקבל תואר ולא סתם כדי להנות ולכייף עם הכלב שלהם. גם הארגון עצמו מאוד ברור לגבי זה. הסיבה שהם יצאו למגרש האימונים היא ברורה: "כדי להביא לכלב תואר!"

 


[/sociallocker]

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

פרסם תגובהhttp://leerburg.com/knpvbob1.htm

סיפורים קשורים

השאר תשובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *